Kawasaki Kips Owners

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kawasaki Kips Owners

FORUM FOR ALL GENERATION OF KAWASAKI KIPS

kadri raptor
TaFe
ijan2009
kudaunismall
nekman
AsTaLaVisTa
alep
irsyadpenang
asrolsani
fendy_jb
paeach
faiz_krr
aiekempo
Lon
myth7
asyraff
dreamers_vault
jayjeffrey
ninja86
Jebat_Mka.75
zalie78
Skillo
rais
darksol
xplay85
hantukatik
@zri
kr150c87
ariff-NINJA
Art
Idris Bin Mat Seman
ieka shzazlina
mira_buruk
Cepp
nytroz
LaM
Maverick
ninja green
kipas
deen325
dakad27
dol
ryuganz
kacang
kurt2812
lumin
carlnain
eman_92
Bat_mem
duke
wan tuah
helmynyte89
Kawasaian
klip^ketas
MBN 2254
serangga jalanan
amirburn
aJa
krijauan
skido
ranjau_berduri
kawesakai_penang
Azroy
alldisc
mambang
69 posters

Pengalaman Tapau Menapau Anda

Jebat_Mka.75
    Jebat_Mka.75

Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Empty Re: Pengalaman Tapau Menapau Anda

Post by Jebat_Mka.75 Wed May 26, 2010 2:28 pm

ali_wng wrote:LC mengejar kips.... Kips mengejar 250r?????
    Betul tu bro2 semua...gua pun banyak kali masa nak pegi balik keje kena cucuk dgn budak2 moto cup nih...menyampah ada...bengang ada...ba'BULU' pun ada...bukan marah dorang nak lari moto...tapi otak ada jgn lah letak kat lutut...dah la 4 stroke...klau 2 stroke jugak tak kisah jugak sbb bro2 semua pun tahu kan 2 stroke punya power jauh beza dgn 4 stroke..takat 4 stroke lu bikin separuh mampus pun still ada limit dia punya pegi. Lain la 4 stroke berkuasa tinggi...tu dah memang kuasa terpendam dlm enjin dia tinggi...klau nak sgt 4 stroke laju suh depa amik superbike la...takat lc, lagenda dan yang sewaktu dgn nya...guna lah otak yang ALLAH kurniakan tu berfikir...bukan letak kat lutut. Beza cc pun dah tahu tak leh kejar...yang duk cucuk2 belakang orang apasai ??? Klau dah gesel dorang je yang tergolek takpe...ini dgn kita2 sekali terbabit...tak ke besau punya suwei... Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_twisted Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_twisted Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_twisted
    Jebat_Mka.75
    Jebat_Mka.75

Post by Jebat_Mka.75 Wed May 26, 2010 2:31 pm

ryuganz wrote:barely same power, kalo dari segi power to weight ratio, kips lagi kuat.kt track sepang bnyk 250r kena tapau. wakakakak
    kira masih sedar diri la.wakakak,
    Yes lah bro...memang kita masih sedar diri bila kita tapau 250r...sebab 250r tu 4 stroke...KIPS 2 stroke...ikut power pun memang 250r kena tapau...gua pun selalu jugak buat keje tu...hehehe !!! Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_cheers
    mambang
    mambang

Post by mambang Thu May 27, 2010 12:25 am

semasa aku kerja seremban dulu aku selalu gertak geng2 moped nie saja suka2...almaklum la jln highway...kompom makanan aku punyer bwh 190kmj la......pernah sekali aku race ngan panther 2biji kira 2 lawan satu la. sebenarnya dia test power sama2 diaorang aku cucuk jarum ler tumpang skaki...wakaka...best...dua2 kene tapau...diaorang tunduk cam suparman tapi tetap kene tapau....kesiannn
    ranjau_berduri
    ranjau_berduri

Post by ranjau_berduri Thu May 27, 2010 9:21 am

mambang hijau wrote:semasa aku kerja seremban dulu aku selalu gertak geng2 moped nie saja suka2...almaklum la jln highway...kompom makanan aku punyer bwh 190kmj la......pernah sekali aku race ngan panther 2biji kira 2 lawan satu la. sebenarnya dia test power sama2 diaorang aku cucuk jarum ler tumpang skaki...wakaka...best...dua2 kene tapau...diaorang tunduk cam suparman tapi tetap kene tapau....kesiannn
    motor bro laju btul...
    klip^ketas
    klip^ketas

Post by klip^ketas Thu May 27, 2010 3:09 pm

ali_wng wrote:
    mambang hijau wrote:semasa aku kerja seremban dulu aku selalu gertak geng2 moped nie saja suka2...almaklum la jln highway...kompom makanan aku punyer bwh 190kmj la......pernah sekali aku race ngan panther 2biji kira 2 lawan satu la. sebenarnya dia test power sama2 diaorang aku cucuk jarum ler tumpang skaki...wakaka...best...dua2 kene tapau...diaorang tunduk cam suparman tapi tetap kene tapau....kesiannn
    motor bro laju btul...
    Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_twisted Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_twisted Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_twisted Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_twisted
    mambang
    mambang

Post by mambang Thu May 27, 2010 3:37 pm

Moto bro pun aper kurengnyer.bersaksikan mata aku..hihihihi Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_twisted
    ninja86
    ninja86

Post by ninja86 Sun Jun 13, 2010 2:35 am

Aku pnhla gk wat adengan tapau menapau ni..
    Ni 1st story akula. Time 2 aku dlm perjlnn blik umah ikut highway skudai, pastu adala sbijik lc ni tp dia bwk rilex jek kt line kiri, aku pun dgn rilex pun ptongla ikut line knn dlm kelajuan 140kmj, pas 2 aku bwkla laju skit sampai 170kmj, tetibe aku nmpk lc td 2 dgn sopan santunnya tapau aku slow2 ikut line kiri dgn posisi yg rilex xde tunduk2 skit pun, punyala terkejut aku tgk coz lc dak 2 nmpk stended gaban je dgn ekzos yg snyp dia 2, aku pun pe lg pulas abisla minyak aku tp xtunduk n xde drop gearla, yla ti malula beb dgn lc 2 coz dia xde tunduk2 pun, aku pun dgn rilek gkla tapau dia slow2 jek dgn kelajuan 185kmj, mklumla xtunduk n xde drop gear dgn posisi bdn yg tegak n angin yg agk kuat so agk lmbtla utk mencapai kelajuan tersebut, pape pun aku berjaya gk tapau dia dgn keadaan yg sopan santun, yg penting xmemalukan warga kawasakikips sekalian.

Tp yg klakanya aku tgk lc 2 ms tapau aku bergegar abis mto dia sampai ley dgr bunyik coverserset dia cm nk tertanggal, pape pun respek abis gk aku kt mamat lc 2 coz xcam dak len yg ska cucuk angin, tambh lg dgn mto dia yg superpower 2, tuannya minum tongkat ali super power. Sampai jek umah aku pun terpikir gk, toyol jenis pe r agknya yg bertapa dlm enjin dia 2, tp mungkin gkla law sifu toyol 2 bernama mambang ijau hehehe... Jgn mrh yer mambang hijau, gurau2an jek.. Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_cool

Pas 2 story ke 2 lak tjuk dia aku kne tapau dgn mto 150cc gk Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Suspect
    Tp sblm 2 nk kne tanyela korang lu r mnla tau xde yg minat nk dgr story no 2 aku ni
    jayjeffrey
    jayjeffrey

Post by jayjeffrey Tue Jun 15, 2010 7:30 am

aku ada experience yg lawak juga la dikiranya...

Kelmarin, masa kat workshop putra perdana, sedang memotong mudguard belakang saya ni... ada la mamat LC135 kat tepi tgh tuka minyak hitam. So... ok la kire nya, berbual sikit, tapi mamat tu sombong giler, betul betul asyik menceritakan "kehebatan" LC135 nya. Aku pun diam diam dan senyum sahaja. Menurut kata nya, moto die tu dah mod gile gile dan dengan bangga die kata boleh sampai 180kmh pada gear 3... saya menganguk saja...

lepas siap mudguard, aku on the way pergi ke endau bikers, terserempak mamat tu kat LDP highway menghala ke sri kembangan... so just lambai tgn sikit... pastu punya la kuat die ram moto tu, aku kesian kat moto die. Aku pon ingat ok la... friendly match.. so cau, starting kat toll plaza sri kembangan, aku pun memecut dgn full throttle... pada masa aku sampai 180kmh... tengok kiri kanan dan belakang... aik... mana pulak mamat tu.. so aku pun maintain 180kmh cruise saja mencari uturn sebab dah overshoot jambatan gi sri kembangan. tak lama kemudian die dah catch up, dgn bunyi, mmg gear 3 la tuh dan rpm mcm nak meletup moto tu.

Moral of the story, speed bukan pada berapa laju moto boleh bawak.. tapi berapa laju kite boleh achieve speed yg dikehendaki. Die mod sprocket untuk top speed, tapi pikap mak aih... tak tau la bile boleh sampai 180kmh.
    ranjau_berduri
    ranjau_berduri

Post by ranjau_berduri Tue Jun 15, 2010 9:13 am

dengar2 moto kips area kl boley naik 220km/j.... btol ker???
    kurt2812
    kurt2812

Post by kurt2812 Tue Jun 15, 2010 8:54 pm

jayjeffrey wrote:aku ada experience yg lawak juga la dikiranya...

Kelmarin, masa kat workshop putra perdana, sedang memotong mudguard belakang saya ni... ada la mamat LC135 kat tepi tgh tuka minyak hitam. So... ok la kire nya, berbual sikit, tapi mamat tu sombong giler, betul betul asyik menceritakan "kehebatan" LC135 nya. Aku pun diam diam dan senyum sahaja. Menurut kata nya, moto die tu dah mod gile gile dan dengan bangga die kata boleh sampai 180kmh pada gear 3... saya menganguk saja...

lepas siap mudguard, aku on the way pergi ke endau bikers, terserempak mamat tu kat LDP highway menghala ke sri kembangan... so just lambai tgn sikit... pastu punya la kuat die ram moto tu, aku kesian kat moto die. Aku pon ingat ok la... friendly match.. so cau, starting kat toll plaza sri kembangan, aku pun memecut dgn full throttle... pada masa aku sampai 180kmh... tengok kiri kanan dan belakang... aik... mana pulak mamat tu.. so aku pun maintain 180kmh cruise saja mencari uturn sebab dah overshoot jambatan gi sri kembangan. tak lama kemudian die dah catch up, dgn bunyi, mmg gear 3 la tuh dan rpm mcm nak meletup moto tu.

Moral of the story, speed bukan pada berapa laju moto boleh bawak.. tapi berapa laju kite boleh achieve speed yg dikehendaki. Die mod sprocket untuk top speed, tapi pikap mak aih... tak tau la bile boleh sampai 180kmh.

dah lc ada 4 gear mmg la..x mustahil la klo berdasarkan pada die cakap da mod gler2..mmg x mustahil..dlu aku men lc gak..member aku bleh cecah 240 km/h lc nyer..tp stabil ke?? tu la permasalahan nya..stabil atau x...lc ada 4 gear,gear 3 sampai 180km/h..full mod..pe nak heran..dah 4 gear je yg die ada..
    klo kips la..ada plak member2 kita wat statement gear 3 die bleh dapat 180km/h..mmg aku tabik nippon kat die..sbb kiter ada 6 gear!! hahaha!!!

kesimpulan nyer..takat nak motor laju,ex5 pon bleh sampai 180..tp ex5 180,lc 180,kips 180 dgn zx6r 180..mane lg stabil atau sedap??

tepuk dada,jawap lah sendiri..
    ryuganz
    ryuganz

Post by ryuganz Tue Jun 15, 2010 10:16 pm

Spoiler:

gear tiga. 180km/h? mmg sprocket kecik pakai nih.masuk gear 4 mst sebu/berat nih.sah tak fail fizik. ni budget duduk blakang bas boleh ar 240km/h Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_bounce
    main kat track hancus
    dreamers_vault
    dreamers_vault

Post by dreamers_vault Tue Jun 15, 2010 10:37 pm

cerita aku dulu tahun 98...d highway pasir gudang..

masa tu keje part time ..so berulang alik ke pasir gudang jb..

n kebiasaannyer aku akan keluar d waktu yg sama setiap hari...

so akan jumpalah org2/moto/kete yg hampir sama setiap hari..

nk jd citer..hampir setiap hari aku akan bertemu ngan rxz spek sekilo kt trapik lite pasir gudang...gear 1 ,2 ,3 mmg dia pegi...sampai 4 babai la dia...tp kitorang sempoi..dh slalu jumpa..angkat je tangan..

masa atas highway tu pulak aku slalu bersaing ngan sebijik tzm kale merah...kalo dia depan, aku cucuk..kalo aku depan, dia cucuk...kitorang mmg xpernah kenal n mmg hampir selalu la macm tu...

sampai persimpangan taman perling...dia leper kuar aku trus ke skudai...dia angkat tangan..aku angkat tangan...

gitu la alkisahnyer..mmg xpenah kenal n kitorang senyum sambil melambai je...
    Art
    Art

Post by Art Thu Jun 17, 2010 2:41 pm

Menurut kata nya, moto die tu dah mod gile gile dan dengan bangga die kata boleh sampai 180kmh pada gear 3... saya menganguk saja...
    .

Dahsyat la LC135 leh jejak 180 gear3. Ikut pengalaman aku LC135 dah mod gila2 cucuk belakang aku 125kmj jekk. Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_rolleyes 130 kena tinggal..
    Baby Ninja aku nak jejak 180 pun susah Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_wink
    asyraff
    asyraff

Post by asyraff Mon Jun 28, 2010 1:08 pm

aku pon ade citer gak.
    mase tu aku teman abg aku amek ninja dye kat jalan ipoh
    odw balek dye bwk slow sbb blom master handling lg..
    aku plak mileage baru 800km
    aku maintain 130kmj..
    tibe tibe
    ade yamaha RXZ catalyzer colour merah maintain sblh aku.
    aku pandang dye
    dgn bag K&N (pdahal tak pakai pon air filter ni) helm dye yg tak senonoh .(seteng)
    jp gy dye mrembat..
    aku pandang abg aku..
    abg aku bg isyarat kejar je mamat tu.
    aku kejar dye kat jalan taman wahyu..mmg straight.
    aku cucuk blakang dye 160kmj.
    aku igtkan RXZ boleh dpt 180kmj?
    aku potong dye n maintain 170kmj..
    dye kat balakng sambil tunduk hbs..
    aku bengang.drop g5 , n pancing clutch..dpt 190.aku tunduk hbs..ade turun bukit sikit kat dpn dpt 200kmj.
    RPM dlm 10.3 mcm tu.
    lampu 2t berkelip2.
    knp erk?
    dah tak nampak rxz tu.
    aku brenti tepi tggu abg aku.
    tgk2 rxz tu tunduk lg.and still laju lg turun bukit.hahaha
    dlm hati aku.
    laju gak kips ni..
    hahaha
    myth7
    myth7

Post by myth7 Mon Jul 05, 2010 11:09 am

aku ade sekali penah tapau ninja 250r kat highway depan bukit raja klang.
    stating line kat trafik light bukit raja tu, stating je mamat tu terus tarik gear 1 ape lagi 'i follow' masuk gear 3 dia dah makan asap.
    masuk gear 6 tengah speed moto dah rase kuat (bingit nye) mcm 125GP rupa nye silencer dah tanggal. kikikiki
    MOral nye motot buruk bwk pelan2 sudah... Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_lol
    asyraff
    asyraff

Post by asyraff Mon Jul 05, 2010 1:13 pm

Art wrote:
    Menurut kata nya, moto die tu dah mod gile gile dan dengan bangga die kata boleh sampai 180kmh pada gear 3... saya menganguk saja...
    .

Dahsyat la LC135 leh jejak 180 gear3. Ikut pengalaman aku LC135 dah mod gila2 cucuk belakang aku 125kmj jekk. Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_rolleyes 130 kena tinggal..
    Baby Ninja aku nak jejak 180 pun susah Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_wink

bro ..
    LC135 modi hbs boleh follow 125z std jer?
    lc 1st edition std pon dah kene 125 tu.
    gear 3 180kmj tu dah ramai org buad skg.
    siap ade gear 2 out metre lg..
    abg aku gear 2 out metre..
    tp same dgn 125z dpt 180kmj..
    msuk gear 3,4....hmm lu pikir la sdiri.
    tak stuju lah lc modi hbs dpt follow je
    c70 modi hbs pun RXZ bole kene...
    laju mmg laju.tp suspension?
    jayjeffrey
    jayjeffrey

Post by jayjeffrey Mon Jul 05, 2010 3:26 pm

bro, LC meter offset lebih teruk dari kips kalau tak silap saya. Cuba tgk forum LC, speedo mereka mmg tak tepak langsun, dan kebanyakan moto yamaha mmg semua masaalah sama(FZ,LC,etc). Sumber info nih adalah dari forum LC dan sgbikers.

lagi pun, biarlah modi sampai gear 2 dapat off meter. Pick up? mesti terkorban disebabkan gearing ratio/size sprocket yang tidak munasabah. Andaikan betul la tu LC boleh gear 2/3 mencecah 180kmh, tetapi jangka masa yg diperlukan... adalah 2 kali ganda masa yg diperlukan kips untuk mencapai 180kmh. So... masaalah bukan pada gear, tapi pada balance gear ratio dan power balance...

lagi pun, kalau gear 2 tarik sampai 180kmh, rasa-rasanya gear 3/4 dah tak larat engine nak tarik lagi... Gearbox sequential(dogbox) evo3(drag sepang) terlaju di malaysia pun baru 2nd gear 160 jer.
    kurt2812
    kurt2812

Post by kurt2812 Mon Jul 05, 2010 7:38 pm

ninja86 wrote:Aku pnhla gk wat adengan tapau menapau ni..
    Ni 1st story akula. Time 2 aku dlm perjlnn blik umah ikut highway skudai, pastu adala sbijik lc ni tp dia bwk rilex jek kt line kiri, aku pun dgn rilex pun ptongla ikut line knn dlm kelajuan 140kmj, pas 2 aku bwkla laju skit sampai 170kmj, tetibe aku nmpk lc td 2 dgn sopan santunnya tapau aku slow2 ikut line kiri dgn posisi yg rilex xde tunduk2 skit pun, punyala terkejut aku tgk coz lc dak 2 nmpk stended gaban je dgn ekzos yg snyp dia 2, aku pun pe lg pulas abisla minyak aku tp xtunduk n xde drop gearla, yla ti malula beb dgn lc 2 coz dia xde tunduk2 pun, aku pun dgn rilek gkla tapau dia slow2 jek dgn kelajuan 185kmj, mklumla xtunduk n xde drop gear dgn posisi bdn yg tegak n angin yg agk kuat so agk lmbtla utk mencapai kelajuan tersebut, pape pun aku berjaya gk tapau dia dgn keadaan yg sopan santun, yg penting xmemalukan warga kawasakikips sekalian.

Tp yg klakanya aku tgk lc 2 ms tapau aku bergegar abis mto dia sampai ley dgr bunyik coverserset dia cm nk tertanggal, pape pun respek abis gk aku kt mamat lc 2 coz xcam dak len yg ska cucuk angin, tambh lg dgn mto dia yg superpower 2, tuannya minum tongkat ali super power. Sampai jek umah aku pun terpikir gk, toyol jenis pe r agknya yg bertapa dlm enjin dia 2, tp mungkin gkla law sifu toyol 2 bernama mambang ijau hehehe... Jgn mrh yer mambang hijau, gurau2an jek.. Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Icon_cool

Pas 2 story ke 2 lak tjuk dia aku kne tapau dgn mto 150cc gk Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Suspect
    Tp sblm 2 nk kne tanyela korang lu r mnla tau xde yg minat nk dgr story no 2 aku ni

sbg bekas penunggang lc..klo lc tu set die stended n ejos pon stended..tu yg laju..yg pakai disc besar,ejos racing,kaberset motogp tu poyo2 je..x laju pon..banyak bdak yg kaki wat motor ni prefer pakai kaberset stended je..
    asyraff
    asyraff

Post by asyraff Tue Jul 06, 2010 12:54 pm

kurt2812 wrote:
    ninja86 wrote:Aku pnhla gk wat adengan tapau menapau ni..

sbg bekas penunggang lc..klo lc tu set die stended n ejos pon stended..tu yg laju..yg pakai disc besar,ejos racing,kaberset motogp tu poyo2 je..x laju pon..banyak bdak yg kaki wat motor ni prefer pakai kaberset stended je..

yg main coverset std tu..
    mat rempit slalu pakai std..hehe
    yg "poyo2" tu,,
    naik bukit..hehe
    asyraff
    asyraff

Post by asyraff Tue Jul 06, 2010 12:56 pm

jayjeffrey wrote:bro, LC meter offset lebih teruk dari kips kalau tak silap saya. Cuba tgk forum LC, speedo mereka mmg tak tepak langsun, dan kebanyakan moto yamaha mmg semua masaalah sama(FZ,LC,etc). Sumber info nih adalah dari forum LC dan sgbikers.

lagi pun, biarlah modi sampai gear 2 dapat off meter. Pick up? mesti terkorban disebabkan gearing ratio/size sprocket yang tidak munasabah. Andaikan betul la tu LC boleh gear 2/3 mencecah 180kmh, tetapi jangka masa yg diperlukan... adalah 2 kali ganda masa yg diperlukan kips untuk mencapai 180kmh. So... masaalah bukan pada gear, tapi pada balance gear ratio dan power balance...

lagi pun, kalau gear 2 tarik sampai 180kmh, rasa-rasanya gear 3/4 dah tak larat engine nak tarik lagi... Gearbox sequential(dogbox) evo3(drag sepang) terlaju di malaysia pun baru 2nd gear 160 jer.

stuju2.
    tp..evo3 tu metre dye lain bang...
    tp sifu abg saye tu..
    gear 1 boleh tarik 30kmj jer..mcm ex5 jer
    gear 2 dye.. outmetre
    same dgn abg saye..
    tp..dye lbh cepat dpt out metre..
    brg dye lg mahal wooo.
    ape2 motor kalau dah buad pon laju,
    kalau kips plak modi mcm LC tu?hehe
    jayjeffrey
    jayjeffrey

Post by jayjeffrey Tue Jul 06, 2010 2:18 pm

betul tu, meter evo3 tu lain. Tapi die 100% accurate, meter MOTEC standalone dash. dekat RM4.5k sebijik.
    wan tuah
    wan tuah

Post by wan tuah Wed Jul 07, 2010 2:24 am

mahal nya..ade ke org yg guna meter tu??tak berbaloi la rasanya..
    jayjeffrey
    jayjeffrey

Post by jayjeffrey Wed Jul 07, 2010 10:28 am

untuk diorang berbaloi la... hardcore drag race. turbo die sebijik bernilai lebih kurang moto kite.... tayar pakai 3-4 race buang, sebijik 1.4k.
    asyraff
    asyraff

Pengalaman Tapau Menapau Anda - Page 8 Empty pengalaman malam tady

Post by asyraff Sat Jul 10, 2010 8:39 pm

smlm aku follow mmeber aku pgy kompleks sukan..
    skali ade sbijik LC ni...tapau RXZ jauh gak kene..
    lc tu ckp kt member aku...nk try dgn kips aku..hehe
    round 1 aku tk tunduk..
    aku dok dpn dye ttggl due motor di blakang
    time balek aku tunduk hbs..
    ade dlm 4motor mcm tu...mknenyer..
    rxz std pun jauh gak la kan dgn kips ni??
    pastu round 3 lc tu soh ukur topspeed dye..
    baru nak start ade 125z macha yg bwk dah jalan dulu..
    aku igt boleh makan..
    aku kene tggl 7bijik motor kot,..tk dpt keja..
    sklai dye uturn..
    aku follow lg..mmg rembat hbs punyer..
    ttggl aku kat blakng 3 motor
    malu gak..tp dye mmg pakai chamber .. semput hbs.,
    hehe
    Lon
    Lon

Post by Lon Sat Jul 10, 2010 8:51 pm

wah laju gak lc tu enjin ape dia pakai Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun Sep 29, 2024 11:25 pm