Kawasaki Kips Owners

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kawasaki Kips Owners

FORUM FOR ALL GENERATION OF KAWASAKI KIPS

kipas
deen325
affique
aJa
azzo
eman_92
carlnain
serangga jalanan
killerbeazt
kacang
mal 5190
Azroy
wan tuah
amirburn
pcq5913
arninja5984
kurt2812
Maverick
farhanaZX
23 posters

Adakah Salah Jika Seorang Perempuan Utk Berlumba..??

pcq5913
    pcq5913

Adakah Salah Jika Seorang Perempuan Utk Berlumba..?? - Page 2 Empty Re: Adakah Salah Jika Seorang Perempuan Utk Berlumba..??

Post by pcq5913 Wed Dec 30, 2009 3:42 pm

affique wrote:meh kite jumpe..bley sembang panjang2.
    bley renung2 masa depan jauh2.

renung masa depan?...................hmmmmmmmmmmmmmm
    macam ahli nujum plak... hahahah lol! lol!
    pantang nampak flower.
    kat mana ada flower kat situ la banyak cat dok tunggu...
    hang kena hati2 cik parhana oi...
    depa tu layan lep tahap dewa dah tu....... kalu lep pasiaq bulih masuk dalam poket baju wooo..
    killerbeazt
    killerbeazt

Adakah Salah Jika Seorang Perempuan Utk Berlumba..?? - Page 2 Empty Re: Adakah Salah Jika Seorang Perempuan Utk Berlumba..??

Post by killerbeazt Thu Dec 31, 2009 8:51 am

azzo wrote:
    killerbeazt wrote:tak pun leh tnye abg awin dulu kan... lol! lol!

aku taknak tanya ke? Very Happy
    tnye azzo tak leh nant kena bawak pengeras...hahahahahah lol! lol!
    killerbeazt
    killerbeazt

Post by killerbeazt Thu Dec 31, 2009 8:52 am

Azroy wrote:hah.. tinggal 1 hari lagi nak pencen.. hehehe..
    sedeynye bunyi..pe2 pun wish u luck my bro..
    deen325

Post by deen325 Thu Dec 31, 2009 10:35 am

Azroy wrote:hah.. tinggal 1 hari lagi nak pencen.. hehehe..

aik.. bro pun nak pencen gak..??
    ker ader org lain yg dimaksudkan..??

Question Question Question
    deen325

Post by deen325 Thu Dec 31, 2009 10:36 am

azzo wrote:

salam..
    abg nak tanya lah..
    anak ke2 tu sapa nama nya..?? lelaki ke pepuan..??

Laughing Very Happy Laughing
    kipas
    kipas

Post by kipas Thu Dec 31, 2009 12:25 pm

tahniah farhana...anda adalah org pertama bg kaum hawa layan forum nih... cheers org yg telah memecah tradisi kaum hawa...

senang2 leh lepak ngan kitorg mlm minggu tts sama2...mcm2 leh tanya tentang moto dgn kitorg...nak tanya race lg la boleh...ramai yg kaki trek dlm nih...

mungkin mula2 segan sket..tp tak pe...de gak abg2 kite kat sini rambut panjang cam kaum hawa...jgn marah ha skido...suara ko mmg sedap bile karok...

mmg stakat nih saya blom pernah tgk pompuan pakai kips dpn mata...tahniah kpd anda...

kalo dah biasa naik moto sblm nih...mmg dah biasa tentang moto la...kalo blom tuh hati2 la yer...mmg kat jln raya ramai yg himpit kite....tp kalo sambil bawak moto tu biarkan rambut terkeluar dr helmet mungkin driver2 keta nih hati2 sket kot....

tp kalo dah masuk trek mmg lelaki pon respect...kasi tabik sket....salute to you sis...

ramai gak abg2 kat sini yg blom masuk trek...huhahuha je lebih...sembang je lebih...termasuk la saya...hahaha....bile la nak masuk trek nih...de saper2 nak teman aku tak masuk trek elite???aku takut la nak masuk sorg2...sepang tak sanggop aku...korg sume laju2...aku suker pikap jer...aku takot top speed laju2...

buat ana...safety first...tak kira trek atau jalan raya...ingatlah org yg tersayang...krn ramai org yg menyayangi anda..."jgn sampai berangan atas moto ingat org yg tersayang sudah"...k good luck
    alldisc
    alldisc

Post by alldisc Thu Dec 31, 2009 12:56 pm

azzo wrote:

meh aku tanya ko.... apa azam tahun baru?
    dol

Post by dol Mon Jan 04, 2010 10:47 am

semalam aku jumpe this nice young lady.nice to meet you farhana.what a nice girl.
    cheers
    waktanDUKE
    waktanDUKE

Post by waktanDUKE Mon Jan 04, 2010 2:00 pm

dalam NSRmalaysia.com pun ada aweks rider gak.. penah gak aku tgk diaorg layan klawang.. anyway.. tahniah beb.. pecahkan dominasi kaum adam dlm dunia permotoran... jom race MSS 2010
    evilme
    evilme

Post by evilme Fri Jan 08, 2010 3:05 am

sampai takut dak ni korg kejekan.. hehehe...jom ahad ni...

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun Sep 29, 2024 4:20 pm