Kawasaki Kips Owners

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kawasaki Kips Owners

FORUM FOR ALL GENERATION OF KAWASAKI KIPS

paeach
LuNaCy
ADREY
7 posters

Kenapa?

ADREY
    ADREY

Kenapa? Empty Kenapa?

Post by ADREY Fri Dec 17, 2010 2:27 pm

salam.. kenapa post aku dari 190+++++ cuma ada 50 jer??????
    LuNaCy
    LuNaCy

Kenapa? Empty Re: Kenapa?

Post by LuNaCy Fri Dec 17, 2010 3:14 pm

same la aku nye pn.. mcm dah kene cantas.. hik hik.. agaknye post aku tu not so important kot.. hehe
    paeach
    paeach

Post by paeach Fri Dec 17, 2010 3:16 pm

ADREY wrote:salam.. kenapa post aku dari 190+++++ cuma ada 50 jer??????

biasalah..post yg xde kena mgena dgn topic mestilah dibersihkan supaya kemas..
    cheers
    Guest
    Guest

Post by Guest Fri Dec 17, 2010 8:51 pm

ala, post aku yg ader 1000++, skrg tinggal 600++ jer, tak bising pun.. nak wat cane.. kite tumpang jer tempat nih.
    kipas
    kipas

Post by kipas Sat Dec 18, 2010 11:47 am

hahaha...sori bro sume...aku delete posting yg dah beberapa bulan lepas n event yg dah lepas...utk bg ringankan sket...tidak tuh nak bukak gambar pon lembab semacam...tidak perlu lihat dr pengukuran posting...pe yg penting post segala benda berilmiah dan boleh diterima pakai...kalo lari dr tajuk mmg kena delete..bukan pe nak bg sedap dibaca oleh org lain...n bg senang org lain yg tak faham dgn tajuk lebih paham dgn cepat...jd anda digalakkan posting dgn byk benda2 berilmiah sahaja...harap maklong...
    alldisc
    alldisc

Post by alldisc Sat Dec 18, 2010 4:27 pm

caya la kipas.

nasib baik aku punya post mmg ilmiah. ha ha ha tapi bila aku nampak org ramai sibuk kejar posting, aku pun larikan diri...

p/s kipas, ko jgn delete aku punya post ni pulak.
    ADREY
    ADREY

Post by ADREY Sun Dec 19, 2010 12:12 am

noted,.... demotivate skit... hehe
    jalil
    jalil

Post by jalil Sun Dec 19, 2010 8:55 pm

buat lain plak...
    alldisc
    alldisc

Post by alldisc Mon Dec 20, 2010 11:57 am

kipas wrote:hahaha...sori bro sume...aku delete posting yg dah beberapa bulan lepas n event yg dah lepas...utk bg ringankan sket...tidak tuh nak bukak gambar pon lembab semacam...tidak perlu lihat dr pengukuran posting...pe yg penting post segala benda berilmiah dan boleh diterima pakai...kalo lari dr tajuk mmg kena delete..bukan pe nak bg sedap dibaca oleh org lain...n bg senang org lain yg tak faham dgn tajuk lebih paham dgn cepat...jd anda digalakkan posting dgn byk benda2 berilmiah sahaja...harap maklong...

encik kipas, aku harap ko teruskan usaha murni ko. cantas posting2 yang tidak berkenaan. termasuk aku punya. dan aku punya. kalau ko korek forum sejak pertengahan 2009 mmg sangat banyak posting sampah ni seperti berikut:-

XxX wrote:Terbaik , teruskan lagi trit2 DIY bro , saya menyokong usaha keras anda............ Kenapa? Icon_cheers

reply seperti ni juga tak perlu dalam thread forum, or else, ramai saja yang akan tulis..

A : sayan pun sokong
    B : saya menyokong 300% cheers
    C : terbaik dari ladang

usaha murni ni boleh menyebabkan forum lebih responsif bila donlog gambar dan lain2.

keja baik, mmg org hentam but no problem. abaikan saja. just do it. in fact, lepas encik kipas baca message ni, pun boleh delete posting saya. yang penting, mesej ini sampai.
    kipas
    kipas

Post by kipas Tue Aug 23, 2011 4:04 pm

kalo2 forum terasa berat nak buka setiap tread sila maklumkan kat aku...tq
    Matthew
    Matthew

Post by Matthew Tue Aug 23, 2011 4:29 pm

kipas wrote:kalo2 forum terasa berat nak buka setiap tread sila maklumkan kat aku...tq

OK yang pasal bab tu i akan inform terus menurus....huhu

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Sep 30, 2024 4:25 am