Kawasaki Kips Owners

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kawasaki Kips Owners

FORUM FOR ALL GENERATION OF KAWASAKI KIPS


+13
mizi
matbert
mira_buruk
1 penang
fit_krr150
khor
doctor kura-kura
kawesakai_penang
syafiq
anuar
fdaus1985
sood_penang
halimien
17 posters

    mencari rider area seb. perai utara.

    PKD9977
    PKD9977


    mencari rider area seb. perai utara. - Page 2 Empty Re: mencari rider area seb. perai utara.

    Post by PKD9977 Fri Jul 01, 2011 12:23 am

    br2 ni kat tapak pesta tu x dak kipas2 pun aku tgk......kesian kipas aku keseorangan
    krole
    krole


    mencari rider area seb. perai utara. - Page 2 Empty Re: mencari rider area seb. perai utara.

    Post by krole Fri Jul 01, 2011 12:43 am

    PKD9977 wrote:br2 ni kat tapak pesta tu x dak kipas2 pun aku tgk......kesian kipas aku keseorangan
    xdak info @ invitation pasal event tu..event apakah kt sana? kalo ada info @ invitation berkemungkinn besar akan ada ramai member2 KIPS turun..hehe
    avatar
    mizi


    mencari rider area seb. perai utara. - Page 2 Empty Re: mencari rider area seb. perai utara.

    Post by mizi Thu Jul 07, 2011 11:47 pm

    sorie lambat reply.. moto saya kuar 20/7 n.. sbb ada masaalah teknikal sket.. insyaalah.. nnt kita boleh lepak sekali
    PKD9977
    PKD9977


    mencari rider area seb. perai utara. - Page 2 Empty Re: mencari rider area seb. perai utara.

    Post by PKD9977 Mon Jul 11, 2011 9:25 pm

    krole wrote:
    PKD9977 wrote:br2 ni kat tapak pesta tu x dak kipas2 pun aku tgk......kesian kipas aku keseorangan
    xdak info @ invitation pasal event tu..event apakah kt sana? kalo ada info @ invitation berkemungkinn besar akan ada ramai member2 KIPS turun..hehe

    aku pun balik kje tnampak.....heheheh...orait ada apa2 hallooo2 sama...noh
    avatar
    mizi


    mencari rider area seb. perai utara. - Page 2 Empty Re: mencari rider area seb. perai utara.

    Post by mizi Mon Aug 01, 2011 12:41 am

    moto saya dh kuar.. hee.. best.. tp saya ada di Kl.. belajar lagi.. tq

    Sponsored content


    mencari rider area seb. perai utara. - Page 2 Empty Re: mencari rider area seb. perai utara.

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Sep 29, 2024 8:23 pm