Kawasaki Kips Owners

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kawasaki Kips Owners

FORUM FOR ALL GENERATION OF KAWASAKI KIPS

Amir
wengweng
ranjau_berduri
archie
mambang
dakad27
klip^ketas
kurt2812
suhaimisobrie
zalie78
paeach
15 posters

gambar2 selepas xciden dgn kips..

carlnain
    carlnain

gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Empty Re: gambar2 selepas xciden dgn kips..

Post by carlnain Fri Jun 11, 2010 1:56 am

Aku baru balik melawat TOEPACK ....alhamdulillah nasib dia baik betoi d sebabkan kuasa alllah n
    kelengkapan RIDE yg dia pakai masa dia xcident tempohari , dia hanya mendapat STICKER LIPAN BARA
    dari operation yg d lakukan tuk menyembuhkan tulang lutut beliau, so beringat2la time menunggang n sentiasa
    berkelengkapan penuh biaorla mamat kapcai golak2kan korang kat trapik light janji selamat.

P/S : lawa n beso tu STICKER , kalo org2 mude ni bangga beb dapat STICKER cam tu .
    alhamdulillah sepanjang pki muto n setelah xcident yg teruk sekali dulu , aku terus pki jacket lather smpi skunk.
    x sanggup woo nak tambah collection sticker lagi kat bhgn atas badan.....tapi nasib malang dpt gak STICKER TTDI JAYA
    kat lutut + kulit baru tempohari...... gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_sad gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_sad gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_sad
    ryuganz
    ryuganz

gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Empty Re: gambar2 selepas xciden dgn kips..

Post by ryuganz Fri Jun 11, 2010 2:08 am

pergh mcm air oren tumpah kat badan.ni yang nak beli leather jeket nih
    paeach
    paeach

Post by paeach Fri Jun 11, 2010 2:28 am

hohoho...
    ada jgk yg post gambar..
    bleh mnjadi iktibar...

nmpknya besar sticker.. gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Affraid
    mahal tu...

GWS bro...
    gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_pale

-pakai tshirt je ke time jatuh tu?-
    kurt2812
    kurt2812

Post by kurt2812 Fri Jun 11, 2010 8:19 am

mcm ne nak pakai baju ni?? x pedih ke?? mak aih aku tgk pon terasa gak kepedihan nye..luka mcm tu org tua2 pgil abration wound..hahaha!!! plg pedih tp dijaga rapi,cepat sembuh..
    kurt2812
    kurt2812

Post by kurt2812 Fri Jun 11, 2010 8:20 am

carlnain wrote:Aku baru balik melawat TOEPACK ....alhamdulillah nasib dia baik betoi d sebabkan kuasa alllah n
    kelengkapan RIDE yg dia pakai masa dia xcident tempohari , dia hanya mendapat STICKER LIPAN BARA
    dari operation yg d lakukan tuk menyembuhkan tulang lutut beliau, so beringat2la time menunggang n sentiasa
    berkelengkapan penuh biaorla mamat kapcai golak2kan korang kat trapik light janji selamat.

P/S : lawa n beso tu STICKER , kalo org2 mude ni bangga beb dapat STICKER cam tu .
    alhamdulillah sepanjang pki muto n setelah xcident yg teruk sekali dulu , aku terus pki jacket lather smpi skunk.
    x sanggup woo nak tambah collection sticker lagi kat bhgn atas badan.....tapi nasib malang dpt gak STICKER TTDI JAYA
    kat lutut + kulit baru tempohari...... gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_sad gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_sad gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_sad

toepack kena bedah sbb pe?? tempurung lutut lari ek??
    carlnain
    carlnain

Post by carlnain Sat Jun 12, 2010 12:24 am

kurt2812 wrote:
    carlnain wrote:Aku baru balik melawat TOEPACK ....alhamdulillah nasib dia baik betoi d sebabkan kuasa alllah n

toepack kena bedah sbb pe?? tempurung lutut lari ek??
    Doct buang serpihan tulang yg pecah n ganti dgn tulang pinggul dia.
    itu yg dia ckp kat aku smlm , aku ingat minggu dpn nak buat TTS kat kawasan UMAH dia
    kat PUNCAK ALAM...so kengkawan lehla kenai2 n lepak dgn dia . TGH sangap member
    tuk umah je , nak kuar x leh . JLN pon bertongkat lagi...... gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_sad gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_sad gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_sad
    archie
    archie

Post by archie Wed Jun 16, 2010 8:01 pm

sinclair, tinggal mane? aku kat setiawangsa.,

ni lah akibat tak pakai jacket.,beli jacket berpadding mahal2 tapi tak pakai.,hari tu aku pakai jeans, kasut, glove, dgn helmet.,and aku pakai bag.,
    nasib baik aku pakai bag, kalau tak hancur la belakang aku.,nasib baik bahu dgn tgn jer teruk.,hasil drpd accident ni aku kene buat brain scan.,keputusan brain scan? cecair otak aku tak balance.,haha.,tapi boleh sembuh.,dh sembuh dah kot agaknya.,nasib baik takde pendarahan dalaman.,
    kurt, aku tak pakai baju daaaaa.,dok rumah tayang badan jeeee.,haha
    paeach
    paeach

Post by paeach Thu Jun 17, 2010 9:16 pm

archie wrote:sinclair, tinggal mane? aku kat setiawangsa.,

ni lah akibat tak pakai jacket.,beli jacket berpadding mahal2 tapi tak pakai.,hari tu aku pakai jeans, kasut, glove, dgn helmet.,and aku pakai bag.,
    nasib baik aku pakai bag, kalau tak hancur la belakang aku.,nasib baik bahu dgn tgn jer teruk.,hasil drpd accident ni aku kene buat brain scan.,keputusan brain scan? cecair otak aku tak balance.,haha.,tapi boleh sembuh.,dh sembuh dah kot agaknya.,nasib baik takde pendarahan dalaman.,

bag mmg bgus jgk..
    den pon amalkan jgk sbb xdo jaket berpadding..
    gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_cheers gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_cheers

hohoho...otak tu... gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Affraid
    nsib baik x hilang ingatan...
    gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Kopfschuettel gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Kopfschuettel
    AsTaLaVisTa
    AsTaLaVisTa

Post by AsTaLaVisTa Thu Jun 17, 2010 9:51 pm

paeach wrote:

bag mmg bgus jgk..
    gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_cheers gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_cheers

gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Kopfschuettel gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Kopfschuettel
    Salam bro2 KIPS,

Mintak izin mencelah skit, beg galas untuk isi baju ok la, lembut untuk support. Tp awas, aku suggest jgn letak laptop, tool spanar & material yg keras. Tulang selangka aku patah pun pasal bawak beg galas berisi laptop. Aku jatuh tergolek kepala dulu then belakang terhempas atas jalan. So bucu laptop betul2 terlapik bawah belakang bahu. Sakit tuhan je yg tahu. Org lain yg wat salah aku yg sengsara. Sib baik mase tuh bawak dalam 70Km/j je. So impak x la bnyak sgt. Lain2 luka x da.
    paeach
    paeach

Post by paeach Thu Jun 17, 2010 10:06 pm

AsTaLaVisTa wrote:
    paeach wrote:

bag mmg bgus jgk..

Salam bro2 KIPS,

Mintak izin mencelah skit, beg galas untuk isi baju ok la, lembut untuk support. Tp awas, aku suggest jgn letak laptop, tool spanar & material yg keras. Tulang selangka aku patah pun pasal bawak beg galas berisi laptop. Aku jatuh tergolek kepala dulu then belakang terhempas atas jalan. So bucu laptop betul2 terlapik bawah belakang bahu. Sakit tuhan je yg tahu. Org lain yg wat salah aku yg sengsara. Sib baik mase tuh bawak dalam 70Km/j je. So impak x la bnyak sgt. Lain2 luka x da.

betoi tu.. gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_cheers gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_cheers
    mmg den ltk sweater kedua pon...utk jd pad..kekeke..
    dlm bag den mmg xpenah la letak tool2 tu..
    gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_basketball
    archie
    archie

Post by archie Sat Jun 19, 2010 4:55 pm

betul2.,eden pun samo.,eden letak baju eden, sweater, dgn seluar extra kot2 hujan.,boleh la mandi kek mano2 pastu sambung jalan.,
    haha
    tips yang baek bro.,jgn letak pisau dlm beg sudah yo
    helmynyte89
    helmynyte89

Post by helmynyte89 Sat Jun 19, 2010 9:26 pm

haha.... gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_razz letak piso alamatnye mmg nk cari masalah la...nnti sudah jatuh ditimpa tangga lak...
    tak gitu aci-aci buka pintu...
    kurt2812
    kurt2812

Post by kurt2812 Sat Jun 19, 2010 10:07 pm

helmynyte89 wrote:haha.... gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_razz letak piso alamatnye mmg nk cari masalah la...nnti sudah jatuh ditimpa tangga lak...

nayo woo!!! affraid affraid affraid affraid affraid
    paeach
    paeach

Post by paeach Sat Jun 19, 2010 11:50 pm

archie wrote:betul2.,eden pun samo.,eden letak baju eden, sweater, dgn seluar extra kot2 hujan.,boleh la mandi kek mano2 pastu sambung jalan.,
    haha
    tips yang baek bro.,jgn letak pisau dlm beg sudah yo

luka dah kering ke blom bro?
    ish3...
    seksa woo kalau kena mcmtu...

gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Kopfschuettel gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Kopfschuettel gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Kopfschuettel
    archie
    archie

Post by archie Sun Jun 20, 2010 3:38 pm

helmynyte89 wrote:haha.... gambar2 selepas xciden dgn kips.. - Page 2 Icon_razz letak piso alamatnye mmg nk cari masalah la...nnti sudah jatuh ditimpa tangga lak...

haha.,mmg cari masalah pun kalau letak pisau dlm beg.,dah ditimpa tangga, ditimpa plak lif.,aduiiiiii

luka dah baik bro paeach, dah kering.,dah ade yang dah tertanggal dah yang
    kering2 tu.,sekarang ni tinggal pulau2 je la kat bahu.,ahha
    boleh buat peta dah bahu eden.,haha
    archie
    archie

Post by archie Sun Jun 20, 2010 4:05 pm

bro2 sekalian.,kenal tak sesape yang bawak kips se no plate bke 1544.,?? lawa la moto dia dgn footrest racing, exhaust ahm kalau tak silap, pastu bila tekan brek menyala lampu biru bawah moto dia.,kenal tak?
    saya bawak moto lama smlm, nouvo lc, maklumla moto saya tersadai lagi dekat rumah.,nk kejar? hampeehhh rrr.,tak dapat jep.,haha.,kenal tak? dok area ampang.,igt nk kenal2 la.,rumah dekat

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Sep 30, 2024 1:34 am